Hakkımızda

AG DANIŞMANLIK; Bilişim sektörü üreticileri ve iş ortaklarına, yurtiçi ve yurtdışında danışmanlık, kurulum, eğitim, bilişim güvenliği ve dış kaynak sağlama(outsource) alanlarında, bünyesinde bulunan profesyonel ve Tecrübeli Bilişim danışmanları ile yüksek kalitede hizmet vermeyi hedefleyerek kurulmuştur.

AG DANIŞMANLIK dünyadaki “Kurumdan Kuruma” (Corp to Corp) çalışma modelini Türkiye’de ilk ve öncü olarak hayata geçirerek uygulayan bir bilişim danışmanlığı ve eğitim firmasıdır.

ADEO kurulduğu günden bugüne, profesyonel olarak hizmet verdiği tüm alanlarda; Türkiye, 300 den fazla projeyi başarı ile tamamlamıştır.

AG DANIŞMANLIK’ın “Kurumdan Kuruma” (Corp to Corp) çalışma modeli ise kurulduğu 2010 yılından itibaren gerek IT entegratörleri gerekse üretici firmalar tarafından takdir görmüş ve benimsenmiştir. Özellikle sektör ayrımı yapmadan bilişim sektöründeki ihtiyaçları %100 kararlılık ve isabetle belirleyerek, Şirketlerin kendi gelişimleri için gerekli olan öz sermayelerinin fuzuli harcanmasına da engel olmaktadır.

 

Kurucumuzun Sektörler arası geçiş tecrübeleri sayesinde danışmanlığını yaptığımız firmaların bütün iş ihtiyaçlarında ilk danışmak istedikleri kurum haline gelmiş bulunmaktayız.

Bilişim Sektöründeki tecrübelerimize dayanarak Firmaların hem zaman hem de Maddi Karlılıklarını arttırmaya yönelik bünyemizde bulunan Ar-Ge ekibi ile Muhasebeden, Ödeme Sistemlerine, e-Devletten, ERP ce Süreç yönetimine kadar birçok alanda kendi çözümlerimizi sunmaktayız.

Türkiye de ve Dünyada kendi alanının en iyisi firmalar ile iş ortaklıkları ve Çözüm Ortaklığı yaparak firmalarımızın doğru kaynaktan doğru hizmeti almalarını sağlamaktayız.

AG DANIŞMANLIK olarak Bu günü düşünmeyip geleceğe yatırım yaparak geleceğe sahip olabilmenize yardımcı olabilecek Türkiye de alanında en önemli oyunculardan birisidir.