Sanal Pos

Sanal POS hizmetimizle size neler sunuyoruz?
 • com ortak ödeme sayfası üzerinden ödeme alabileceğiniz gibi kendi websitesinize özel ödeme arayüzünü yaratabilirsiniz.
 • Anlaşmalı 6 bankanın sadakat programına (Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum, Paraf) ait kredi kartlarına taksit yapabilirsiniz, banka kartıyla da ödeme alabilirsiniz.
 • PCI DSS sertifikalı ödeme sayfası, 150’den fazla gelişmiş güvenlik (fraud) filtresi ve 7/24 çalışan uzman sahtecilik önleme ekibimizle, muhtemel zararlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.
 • com Yönetim Paneli sayesinde anlık olarak finansal ve yönetimsel raporlarınıza ulaşabilir; satış, ürün ve promosyon performanslarını izleyebilirsiniz.
 • Kredi ve banka kartıyla ödeme almanın yanı sıra Nakit ÖdemPOS, gerçek zamanlı havale ve BKM Express ürünleriyle de yeni ve farklı müşterilere ulaşabilirsiniz.
 • Tek Tıkla Ödeme sayesinde müşterilerinizin kart bilgilerini saklayarak, dönüşüm oranlarınızı %35’e varan oranda artırabilirsiniz.
 • Tüm bankalar için tek bir komisyon oranı üzerinden çalışabilir, ödemelerinizi çekimden bir gün sonra alabilirsiniz.
 • Tekrarlayan Ödemeler Servisi’nden yararlanarak periyodik ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz.
 • Çalıştığınız tüm bankalar için tek formatta bir mutabakat dosyası alırsınız, böylece tüm bankalar için ayrı formatta, farklı alanlardan oluşan raporlar üzerinde çalışmak zorunda kalmazsınız.
 • Alışverişini tamamlamayan müşterilerinize ödeme hatırlatma linki göndererek müşterinizin alışverişe kaldığı yerden devam etmesini sağlayabilirsiniz.
Nasıl çalışıyor?

Bakiyem.com Sanal POS hizmeti sayesinde farklı ödeme araçları kullanarak online ödeme alabilirsiniz.

 1. Websitenizde alışveriş yapan müşteriniz, ödeme seçeneğini seçtiğinde Bakiyem.com ‘nun Ortak Ödeme Sayfasına ya da API ile özelleştirdiğiniz ödeme sayfasına yönlendirilir.
 2. Müşteriniz kendisine uygun ödeme seçeneğini seçtikten sonra bilgilerini girerek ödemesini gerçekleştirir.
 3. İşlem Bakiyem.com tarafından incelenerek onay verilir ve müşterinize işlemin başarılı tamamlandığı bilgisi verilir.
Türkiyedeki en uygun  komisyon oranları

Bir defaya ödeyeceğiniz bir Proje aktivasyon bedeli ile ,devamında sadece komisyon oranları ile beklenmedik ek maliyetlerle karşılaşmazsınız. Yıllık sabit hizmet bedeli vb çekim ek gelirleri talep etmiyoruz. Dilerseniz  Proje bedelini Bakiyem.com dan  peşin fiyatına 2 veya 3 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Bakiyem.com sisteminde ödemeler çekim yapıldıktan sonra 1 iş günü içerisinde hesabınızda olur.

Bu hizmetten nasıl yararlanabilirsiniz?

Bu hizmetten yararlanmak ya da ayrıntılı bilgi sahibi olmak için başvuru formumuzu doldurun, sizi arayalım.